Termo elind

Shitet nga: Nehati 13 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo: elind 3.5 litra ne gjendje shum te mir,shum pak i perdoren :tel 049199792
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim