Termo shume pak te perdorur

Shitet nga: Qazim 22 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termon shume pak te perdorur. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit te cekur ne shpallje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim