Termo viber +37745692912

Shitet nga: Termo 21 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo ne gjendje te rregullt... Termo eshte e çmontuar siç shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim