Termo

Shitet nga: Termo 08 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo n gjendje t rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim