Termo

Shitet nga: Bashkim 05 Pri 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Elind
Shitet termo ELIND 3 eshte ne gjendje perfekte por per shkak te nderrimit te vendbanimit nuk me duhet me
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim