bej shitjen montimin dhe servisimin e KLIMAve

Shitet nga: fisnik 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
BEJM SHITJEN E KLIMAVE TE REJA DHE TE VJETRA, SI DHE MONTIMIN DHE SERVISIMIN E TE GJITHA Llojeve te klimave. 044/872-729 ose 049/473-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim