Elemente te banjos

Shitet nga: idriz aliu 09 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes elemente te banjos te materialit kualitativ porcelan i bardh te perdorura vetem dy muaj nuk jan te demtuara askund nuk jan te gerrithura dhe jan shum te mira ato jan kada llavaboja e duarve se bashku me pasqyr si dhe sholja qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim