Nxemje me rrym dhe plin

Shitet nga: Leotrim Morina 21 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
vetem 1 jav e perdorur,nxemje me rrym dhe bashk me te edhe boca 15 l e plinit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim