Raft i mbyllur per buk

Shitet nga: Bujar 10 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet rafti i bukes 3 kat per dugoja i perdorur prej aluminit dhe fjamit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim