Servis univerzal i elektros

Shitet nga: Imer Hoti 13 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejme shitjen dhe rregullimin e makinave per larjen/tharjen e rrobave ,shporeteve dhe enelarseve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim