Servis

Shitet nga: faton 20 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
rregullojm te gjitha llojet e makinave t larjes dhe te enlarseve gorenje bosh siemens bauchnet siemens privileg etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim