shitet kuzhina

Shitet nga: kuzhin 19 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 140 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
shitet kuzhina me 2 frigorifer 1 shporet rryme pllak me xham shum te mira gjendje pune si frigoriferi ashtu edhee shporeti kuzhina gjermane e ardhur para 1 viti po shitet per shkaqe ndrrim adrese kushdo qe eshte i interesuar mund te therret nr 049655668 po ashtu shitet dhe maqina e larjes me qmim 80 euro kuzhina me shporet dhe 2 frigorifera 650 ormani 140 i drurit shum i ruajtur komoda per tv 110 te gjitha bashk 980 gjithashtu shiten dhe te ndara kemi edhe nje kauqa ge ai qe eshte i interesuar i dhe shum lir plus ni teke 2 kauqa qoshi me 5 pjes shiten 160 por edhe i ndajm veq e veq sipas qmimeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim