Elind termo

Shitet nga: Elind termo 6.5 kw 02 Nën 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Elind termo 6.5 kW per 8 ore ofron 48 kW nxetsi eshte vetem nje muj e perdorne ka rrota levizese fabrikish dhe peshon 150 kg presim bleres .......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim