FRIGO - KLIMA kemi Klima Te Reja Dhe Te Perdorta

Shitet nga: Artiing 18 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shitjen Montimin servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese
Si dhe servisojm frigorifera te vogel dhe te medhaj

kemi klima te reja dhe te perdorura me Garancion 6 deri 36 muaj

Ikemi te gjitha madhsit te gjitha markat te gjitha llojet mjafton vetem te na telefononi


044 306 958
045 338 830
artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim