Makin per qepje

Shitet nga: arsim 19 Jan 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes makin qepje e dores me bateria dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim