Mekanizem i ri i qadres 3m gjersia me 2m gjatesia

Shitet nga: Art 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes mekanizmin e ri te qadres perpos qe duhet ti ndrrohet bezi qadra esht e re dhe e paperdorur eshte 3 metra me 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim