Mobilje dhe teknik e bardh

Shitet nga: dani 10 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Keto Jan nga gjermania.Jan shume te rujtne dhe shume pak te perdorura
Qmimi me marrveshje
Numri tel: 044339893 / 049287730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim