Shesim Gypa te prodhuesit Sallonit Split

Shitet nga: Besim 25 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shesim 4 gypa fi 400 me shtypje te larte deri ne 16 bar qmimi per cope eshte 250 euro. Si dhe 1 gyp fi 700 me shtypje te larte deri 16 bar qmimi per cop eshte 500 euro nese i merr te gjitha komplet bejm zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim