Tavolinë buke

Shitet nga: Ekrem 17 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes tavolinen SUPER MODERNE te bukes.
Tavolina eshte ne gjendje te rregullt, ka 6 karrike si dhe mundesine per t'u zgjeruar. Tavolina eshte perdorur fare pak dhe eshte blere ne "MOB IN". Ka garancion edhe nje vit e tre muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim