kamin dhe nxemje plini

Shitet nga: fatlum 05 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes kaminin dhe nxemjen e plinit shum pak the perdorur plini osht me boc me nxemje the rrymes kamini esht I rujtun dyt 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim