shitet

Shitet nga: agon 13 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
shitet shporeti alfa 90 shume pak i perdorur dhe shume i rujtun dhe shporeti i rrymes BEKO me furre super te madhe ne gjendje te shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim