shitet shporeti elektrik

Shitet nga: ardi 14 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes shporet te rrymes ne gjendje te mire dhe plotsishte funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim