Ore Dore Fashion Sport Stainless

Shitet nga: Ore Dore Fashin Sport Stainless 15 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte I pa perdorur ne gjendje te rregullt dhe me paketim (kese) te vet qmim i volitshem na kontaktoni per me shum faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim