Ore e re Golld

Shitet nga: Visi 11 Shk 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e re Golld me sim kart,me qip,me kamer,me rekorder me te gjitha paisejet.
Shikoni fotot kon ne nr 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajb +37744656556
Qmimi esht fiks 100 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim