Singjiri i qafes dhe dores (Celik) stainless steel

Shitet nga: Roza "gold24k" 22 Pri 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për meshkuj
SINGJIRI ESHTE PUNIM MBRETROR

permasat:
singjiri i qafes ka keto dimenzione: gjatesija 55 cm kurse gjersija 8mm
singjiri i dores ka keto dimenzione : gjatesija 22cm kurse gjersija 8 mm

Ma lir nuk e jap,Pasi eshte qmim shum i arsyeshem!
Pres blers serioz!

Lokali gjindet ne Fushe Kosove,Me sakt,Perba;; PTK(postes)

Ose perball Shkolles Fillore "Selman Riza"

Lokali(Dyqani) "Roza"

tel: 045929292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim