G-SHOCK CASSIO

Shitet nga: ilir 07 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Unisex
Ore dore cassio g-shock.

Rrip plastike
Plastike Strehimi
Qelqi minerale rezistente ndaj gërvishtjet
goditje
Të gjitha kohët Botërore
Kalendari Auto
Kronometër
12/24 - orë format
5 alarmet e pavarur përditshme ( me sy gjumë dhe një funksion )
Sinjalizuar orë ON / OFF
Ekran LED dritë
I papërshkueshëm nga uji 20 bar - Lejon banje, not dhe zhytje ( 20 metra )
Bateri CR1220
Madhësia 55mm x 51.2mm x 16.9mm
Pesha 72g.


LINKU SE SA KUSHTON ORA:https://www.facebook.com/911391635545796/photos/a.911843912167235.1073741827.911391635545796/1093925517292406/?type=3&__mref=message_bubble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim