Shitet Ore Gjepi ( kemi edhe lloje tjera )

Shitet nga: Adi 07 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Unisex
Shitet ore gjepi sic duket ne foto..

ne gjendje te rregullt.

nese keni interes per ora te tilla mund te me shenoni ne e-mail.. dhe mund te ju propozoj ndonje , porosia duhet te behet afersisht deri 2 jave me heret..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim