U shit flm merr jep

Shitet nga: Visi 17 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Unisex
Shes oren Golld me te gjitha paisejet esht e re e ardhur prej suedie. Ka sim kart,qip,kamer,bllututh etj ora punon prefekt
Shikoni fotot. Kon. 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo vaj +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim