ZBRITJE -50 % Shesim produkte kozmetike Zvicrane

Shitet nga: Gëzim 25 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Unisex
Produkte kozmetike te prodhuara nga prodhuesi FLORITENE ne Gjeneve te gjitha me garanci per kualitet, klasi I pare I kozmmetikes.
Produktet jane te ndara ne disa grupe.
Qmimet jane mese te arsyeshme per kualitetin e produktit.
Per informata shtese mund edhe te kontrolloni web faqen zyrtare te prodhuesit www.floritene.ch
Per produktet qe I posedojme kemi edhe dokumentacionin e blerjes dhe te zhdoganimit.
Mund te na kontaktoni ne tel + viber ne numrin (+37745898948) qdo dite nga ora 8:00 deri ne 22:00.
Produktet kane shenjen mbrojtese te kompanise dhe jane 100% origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim