Mikset

Shitet nga: granit 30 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes mikseden po sa e ardhur nga danimarka esht e re dhe e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim