045-234-160

Shitet nga: Genc 06 Tet 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg Prophecy Ne gjendje te rregullt Me ngjyra shum te mira . Qmimi 250 euro Qmim i diskutushem . Te interesuarit Mund te Lajmerohen ne nr 045-234-160 dhe viber po i njejti numer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim