Harmonik

Shitet nga: Donat Kelmendi 07 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Harmonika shum pak e perdorun eshte ne gjendje te rregullt dhe e pajisur me te gjith gjerat qe i nevojiten
mundeni me kontaktu ne kete numer te telefonit : 044676965.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim