Sint profesi

Shitet nga: Bekim krasniqi 22 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Profesi me ngjyra ne gjendje shum te mir mundeni thirrni ne nr.044569412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim