Sinti YAMAHA ne gjendje shum te mir

Shitet nga: xxxx 14 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet sinti yamaha ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim