Boj muzik me qira dhe shes paiseje muzikore

Shitet nga: Visi 16 Maj 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Boj muzik me qira,dhe shes paiseje muzikore. Perforcues zvoqnika mikseta mikrofona sorund sistem 5.1 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim