Paiseje Muzikore Orgjinale

Shitet nga: Visi 25 Sht 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes paiseje muzikore orgjinale perforcues zvoqnika mikseta mikrofona sistem 5.1 etj
Shikoni fotot. Kon 044 656 556 dhe 045 60 50 01 ne vajb +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim