Paiseje muzikore

Shitet nga: Visi 25 Gsh 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes paiseje muzikore perforcues zvoqnika mikseta dvd etj. Shikoni fotot na kon. Nr
044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajb
+37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim