Perforcues Orgjinal

Shitet nga: Visi 03 Jan 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes perforcues te ndryshum orgjinal
Shes zvoqnika te ndryshum shum te mir
Shes mikseta te ndryshme,dhe gje sende te ndryshme. Shikoni fotot kon. 044 656 556
045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim