Perforcues Orgjinal

Shitet nga: Visi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes paiseje muzikore Perforcues zvoqnika
Mikseta mikrofona etj. Shikoni fotot kon
044 656 556. 045 60 50 01 apo ne vajber
+37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim