Shes paiseje muzikore Orgjinale

Shitet nga: Visi 09 Gsh 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes paiseje muzikore zvoqnika aktiv dhe pasiv perforcues mikseta mikrofona etj
Shikoni fotot. Kon 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajb. +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim