shes mikseta dhe zvoqnika

Shitet nga: Visi 25 Gsh 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes perforcues dhe zvoqnika te ndryshum
Shes edhe kablla te ndryshme per kompjutera orgjinale,dhe gje sende tjera
Shikoni fotot. Kon 044 656 556 045 60 50 01 +37744656556.
Shes edhe ni tv monitor 42 inch shum i mir
Panasonik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim