smadhus zeri pajaqall

Shitet nga: fisi 13 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes pajaqallen e firmes majestik model i ri i pajaqallav veq sa um ka ardh nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim