Dj Dibra

Shitet nga: Dj Dibra 18 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Të tjera
Bejm muzik me dj Muzik Live per Dasma dhe ahenge te ndryshme Familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim