Smadhus zeri (pajaqll)

Shitet nga: Fisi 24 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Të tjera
Shes pajqallen e firmes majestik esht model i ri dhe shumm e fort e ardhun nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim