Urgjent i shes Yamaha birch absolute

Shitet nga: Fidan 07 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   1 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes tupanat akustik Yamaha birch custom absolute special set i porositun me dimenzione bass 22x14" hyper tom 12x7" hyper tom 13x7" floor tom 16x16" dhe snare drum 14x5,5" me grafik special all birch me sound fenomenal ne gjendje shume perfekte dhe me qmim shume special mbajtesat e tomave dhe komplet qantat vet i kom ble 2000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim