Xhez

Shitet nga: xxx 31 Maj 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
gjezi ka
dy kalime,bas t'kembes, qinell,fus,dobosh

gjezi asht Pearl profi.


+37744749449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim