shes keto pjese te gjezit

Shitet nga: eduard 25 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
jane me Çmim shum te voltishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim