2 Akuariuma me peshqi pumpa termostata tavolin....

Shitet nga: Cima 27 Mar 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shiten 2 akuariuma me peshqi pumpa termostata tavolin e ren komplet siq po I shihni ne foto.
kan rreth 60 peshqi.
Cmimi 120euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim