Husky Mashkull 10 Muajsh

Shitet nga: Husky 25 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen te races Husky Siberian eshte i lindur me 03.05.2014 eshte race e paster qe e kam kultivuar nga 2 prinder husky.
Qeni posedon librezen me vaksinat qe i ka te marrura te gjitha me kohe
arsyeja e shitjes eshte se jetoj momentalisht me qera dhe skam mundesi me mbajt
Qmimi eshte i arsyeshem,pres bleres serioz
Ju falenderoj per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim