Kerkoj

Shitet nga: Erolind M. Maloku 20 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ka humbur pastori gjerman(vuqiak) i moshes 3 vjeçare qenin mund ta indetifikoni nepermjet qafores qe e ka te hekurit zingjir dhe nepermjet fotov nese e gjeni apo keni ndonje informacion pason shperblimi mund te kontaktoni edhe ne viber apo whatsapp +37744377631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim